Inzertní realitní server Vysočina| reality Jihlava | Havlíčkův Brod | Pelhřimov | Třebíč | Žďár nad Sázavou |

Zasílání novinek
Zasílání nových nabídek na Váš e-mail
Reklama
Doporučujeme
Naše Vestavěné skříně Praha s vynikají špičkovou kvalitou a pestrou nabídkou materiálů a barev.
Prohlédněte si nové developerské projekty v Praze. Třeba zde najdete vaše vysněné bydlení!
Chcete se přestěhovat? Nové byty v Praze vám poskytnou krásný a moderní domov!
Vyhledávání
Okres:
Nabídka:
Typ:
Cena:
Realitní zpravodaj
Svěřte své stěhování do rukou profesionálů

Svěřte své stěhování do rukou profesionálů

06.09.2016 - Stěhování nemusí být za každou cenu složitá akce, zvláště pokud nestěhujete nijak rozměrná či těžká břemena či speciální přístroje. Některá stěhování se dají zvládnout svépomocí, stačí Vám jen pár pomocníků a vhodný dopravní prostředek, který se postará o převezení všech břemen a veškerého Vašeho majetku.

více zde

Konkurence na trhu zvyšuje úroveň služeb

Konkurence na trhu zvyšuje úroveň služeb

27.07.2016 - Jelikož je na trhu mnoho firem, které poskytují služby jako stěhovací společnosti, panuje v tomto oboru silná konkurence, která nutí jednotlivé firmy, aby zdokonalovali své služby a nabízeli zákazníkům komplexnější servis a mnoho doplňkových a bezplatných služeb, jejichž účelem je zdokonalit již dříve poskytované služby a přilákat co nejvíce zákazníků.

více zde

Stěhování po Praze s řadou doplňkových služeb

Stěhování po Praze s řadou doplňkových služeb

17.07.2015 - V oboru poskytování stěhovacích služeb panuje na trhu tvrdá konkurence, a proto si chce každá firma získat zákazníky profesionálními službami, které navíc rozšiřuje o řadu užitečných doplňkových služeb. Na tuto strategii vsadila i zkušená a spolehlivá stěhovací firma Levné stěhování Praha, která provádí profesionální stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří, skladů a výrobních prostor. Kromě běžných stěhovacích zakázek provádí i vyklízecí práce a likvidace pozůstalostí.

více zde

Podmínky pro přidělení městského bytu v Plzni

Podmínky pro přidělení městského bytu v Plzni

10.09.2013 - Stěhujete se do Plzně a rádi byste bydleli v městském bytě? Magistrát města Plzně konečně zveřejnil podmínky pro přidělení městských bytů, které mohou být v některých případech levnější, než je tomu v případě pronájmu nemovitosti od soukromé osoby.

více zde

5 tipů, jak ušetřit za plyn

5 tipů, jak ušetřit za plyn

07.09.2012 - Žijeme v době, kdy se lidé snaží ušetřit každou korunu a v případě výdajů za energie to platí asi dvojnásob. Existuje hodně možností, jak docílit úspory, a v některých případech můžete ušetřit i tisíce korun ročně. Přinášíme Vám proto 5 tipů, které Vám poradí, jak za plyn ušetřit.

více zde

Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

24.10.2011 - NEMOPAS - ochrana zákazníka při nákupu nemovitostí. Nová služba NEMOPAS Vám ušetří při nákupu nemovitostí statisíce! Chystáte se investovat do nemovitosti, ale nejste si jistí, zdali bez patřičného vzdělání v oblasti stavebnictví dokážete odhalit potenciální skryté vady jako například životnost krytiny střechy, potenciál vlhnutí suterénu nebo únik tepla střechou? Pak je právě Vám určen NEMOPAS, nová služba na českém trhu, která nabízí možnost důkladně si proklepnout vámi vyhlédnutou stavbu/nemovitost ještě před samotnou koupí.

více zde

Pohledná dřevěná okna přinášejí příjemnou atmosféru domova

Pohledná dřevěná okna přinášejí příjemnou atmosféru domova

06.09.2011 - Sníte o nových oknech pro Váš rodinný dům či chatu? Bydlíte v přírodě a máte zájem o více než plastová okna, něco typického, ale zároveň moderního a hlavně kvalitního? To pravé co hledáte, jsou naše dřevěná okna, tzv. Euro okna.

více zde

INSPIRACE - webové projekty o bydlení

INSPIRACE - webové projekty o bydlení

24.02.2011 - Potřebujete inspiraci k přestavbě nebo vybavení interiéru svého bytu či domu? Nebo nevíte jak doladit svou zahradu? Veškerou inspiraci najdete na níže uvedených webových projektech nejen o bydlení.

více zde

Domy na klíč – co musíte před koupí znát

Domy na klíč – co musíte před koupí znát

23.02.2011 - Výběr nového domu na klíč bude jedním z těžších nákupů. Právě domov nám nabízí bezpečné útočiště. Doma vychováváme své děti, žijeme, bavíme se. Každý z nás potřebuje místo, kde se bude cítit skutečně pohodlně. Místo, které nám nabídne skutečné teplo domova.

více zde

ŘEMESLNÍK SNADNO A RYCHLE

ŘEMESLNÍK SNADNO A RYCHLE

12.10.2010 - SeznamRemeslniku.cz - řemeslník snadno a rychle Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Najít kvalitního řemeslníka je k nezaplacení. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu SeznamRemeslniku.cz, kteří nám hledání tímto svým počinem rapidně ulehčují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro zákazníky i řemeslníky. A jakže to celé funguje? To záleží na tom, zda jste zákazník poptávající řemeslníka, či přímo řemeslník.

více zde

Developerské projekty, novostavby Praha od Faraon reality |
Reklamní sdělení

Zámečnictví Jan Kavka nabízí prodej a montáže kotlů na tuhá paliva. Působíme v Moravskoslezském kraji, především v městech Ostrava, Frýdek-Místek a Paskov. Především nabízíme kotle na tuhá paliva: Komfort, Eko Perfekt a Viadrus.

Nabídka nemovitostí

  Pronájem bytů - Jihlava:
 

Byty 1+1

1+kk

 | 

Byty 2+1

2+kk

 | 

Byty 3+1

3+kk

 | 

Byty 4+1

4+kk

 | 

Byty 5+1 a větší

 |

 

  Prodej bytů - Jihlava:
 

Byty 1+1

1+kk

 | 

Byty 2+1

2+kk

 | 

Byty 3+1

3+kk

 | 

Byty 4+1

4+kk

 | 

Byty 5+1 a větší

 |

 

  Domy na prodej - Jihlava:
 

 

  Komerční prostory - Jihlava:
 

 


Reality v kraji Vysočina: reality Jihlavareality Havlíčkův Brodreality PelhřimovTřebíčŽďár nad Sázavou

Reality v okrese Jihlava: reality Brtnicereality Polnáreality Telč
Reality v okrese Havlíčkův Brod: reality Přibyslavreality Světlá nad Sázavou
Reality v okrese Pelhřimov: reality Humpolecreality Pacov
Reality v okrese Třebíč: reality Moravské Budějovicereality Náměšť nad Oslavou
Reality v okrese Žďár nad Sázavou: reality Bystřice nad Pernštejnemreality Nové Město na Moravě
 
Reality Morava | Navštivte fotbalové stadiony v ČR | Visit football stadiums | PATRIOT MAGAZÍN.cz Nezávislý zpravodajský web z MS kraje | Auto inzerce Vysočina