Levné stěhování Brno

Potřebujete přestěhovat dům, byt nebo kancelář? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu? Vyzkoušejte Stěhování Brno společnosti DYMAS.

Levné stěhování Brno

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Stěhování Dymas nabízí kompletní stěhovací servis po městě Brně i po celé České republice. Tato nabídka zahrnuje veškeré stěhovací práce od vyklízení a demontáže nábytku až po malování, pokládku podlah a instalaci IT a elektrozařízení. Problémem není ani stěhování těžkých břemen, strojů, uměleckých děl a citlivých laboratorních přístrojů.

Montáž nábytku

Součástí stěhování Brno je praktická služba montáže nábytku, kterou může využít každý, kdo chce ušetřit čas nebo i peníze. Naši zkušení pracovníci vám pomohou demontovat i smontovat jakýkoliv nábytek za pomoci nejmodernějších nástrojů. Vše tak proběhne velmi rychle a naprosto bezpečně. Tuto službu lze využít jak u nového nábytku tak u starožitných vzácných kousků, které není možné stěhovat v jednom kuse.

Ekologická likvidace

Obáváte se vyklízení nepotřebného nábytku? Stěhování Brno zajišťuje také odvoz starého nábytku, spotřebičů i běžného stavebního materiálu. Rádi vám pomůžeme s odvozem suti, zeleně ze zahrady, staré lednice či pračky i vysloužilé kuchyňské linky nebo obývací stěny. Vše necháme ekologicky zlikvidovat přesně podle předpisů a v případě zájmu můžeme také zajistit odkup nábytku do bazaru.

Skladování

Chystáte se na složité stěhování nebo zahraniční pobyt? Kam se svým nábytkem? Nabízíme vám možnost bezpečného uskladnění v prostorách naší společnosti. Pro tyto příležitosti má stěhování Brno zařízeny speciální kóje, které jsou naprosto čisté, suché a elektronicky zabezpečené. Tady lze uskladnit jak běžný nábytek při stěhování tak objemnější předměty, vybavení kanceláře, archiv nebo hudební nástroje. Vše je snadno přístupné a pojištěné. Součástí nabídky je bohatý sortiment obalového materiálu a krabic.

Balící služba

Stěhování Brno, to je také profesionální balící služba a široký sortiment obalového materiálu. Rozhodně se tak není třeba bát stěhování jakéhokoliv předmětu od křehkých hudebních nástrojů nebo skleněných váz či lustru až po citlivé přístroje nebo umělecké předměty jako jsou obrazy nebo sochy. Naši stálí a kvalifikovaní pracovníci disponují moderními obalovými materiály od klasické bublinkové nebo stahovací fólie až po speciální pěny a granuláty, které zajistí dokonalou ochranu veškerých stěhovaných věcí.

Nevíte si rady se stěhováním po Brně? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte nabídku služeb společnosti Dymas. Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv problémem a doporučíme ideální postup při stěhování.

Přehled všech článků

Archiv článků

23. 04. 20 Komplexní pojištění je velmi důležitým prvkem pro celou domácnost

09. 05. 18 Levné stěhování Brno

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Vysočina leží na pomezí Čech a Moravy. Tato oblast je typická nevelkými kopci a lesíky. Patří k nejzachovalejším regionům v ČR z hlediska ekologie i proto je známé jako srdce České republiky. V regionu najdete řadu historických památek jako například Hrad Lipnice, ale také i řadu oblíbených míst s bohatou historií. Vyberte se na výlet do Jihlavy nebo si rovnou rezervujte ubytování na stránce ubytování Telč. Pokud si chcete dopřát příjemný pobyt na Vysočině, rezervujte si ubytování Vysočina na stránce MegaUbytko.cz. Ubytování s portálem Mega ubytování je pro Vás to pravé ořechové.

Pokud hledáte tip na krátkodobé ubytování, doporučujeme Vám si prohlédnout ubytovací portál Hauzi.cz. Najdete tam chaty, penziony, hotely i priváty. Rezervujte si pobyt přímo u majitele za nejlepší ceny na ubytování Vysočina. Doporučujeme Vám navštívit zámek Telč, zámek Budišov, rozhlednu Fajtův kopec, hrad Roštejn nebo se vydejte do přírody, kde uvidíte Národní památník odposlechu nebo Drátenickou skálu.

Zajímají vás nové byty na prodej Praha? Přijďte se o nich poradit do Finepu.

Developerské projetky, novostavby Praha od Faraon reality.

-->