Komplexní pojištění je velmi důležitým prvkem pro celou domácnost

Pracujete v rizikovém provozu, máte rodinný dům v malé obci, často jezdíte autem do ciziny. Ve všech případech je samozřejmostí odpovídající pojištění, vždyť jde i o pověstný klid v duši, se kterým se snadněji usíná.

Komplexní pojištění je velmi důležitým prvkem pro celou domácnost

Čím komplexnější pak je pojistka, tím méně administrativy na nás čeká, proto je jistě lepší kombinovat různé položky pod jednu smlouvu, už jen z toho důvodu, že se nabízí také zajímavá množstevní sleva.

Domov máme všichni opravdu jen jeden…

Mít jistotu, která trvá a je na ni spoleh. Pojištění Bezpečný domov PLUS nabízí přesně takový produkt. Celé papírování bude záležitostí minut, stačí jen, abyste do kontaktního formuláře uvedli počet metrů čtverečních obývané plochy.

Pojistit lze kromě bytu, domu nebo chaty také svou kancelář, ordinaci, bazén a například i garáž, nabízí se tedy zcela komplexní ochrana pro všechny eventuality, které mohou v našich životech nastat. Až desetimilionový limit jistě postačí i pro větší rodinné domky se zahradou.

Majetkové pojištění je třeba nepodcenit, hlavně pozor na tzv. podpojištění, tedy zjednodušeně řečeno sjednání pojistky na nižší částku, než je reálná hodnota pojištěného majetku.

V práci nebo na cestách aneb pojištění odpovědnosti

Když už se sjednává pojistná ochrana, tak pokud možno co nejširší, že? Velmi důležité je například také pojištění odpovědnosti za škodu, které získalo širokou oblibu hlavně během posledních několika let.

Pod jednu smluvní dokumentaci se vejde celá rodina, respektive všichni členové vaší domácnosti. Bez spoluúčasti a s celosvětovou platností, to jsou další dvě velká plus. S klidem tak můžete vyrazit prakticky kamkoliv, neúmyslně poškozené zboží v prodejně s elektronikou tak už nemusí vyjít vaši kapsu na velké částky – máte totiž sjednanou pojistku pro všechny případy!

Přehled všech článků

Archiv článků

23. 04. 20 Komplexní pojištění je velmi důležitým prvkem pro celou domácnost

09. 05. 18 Levné stěhování Brno

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

Vysočina leží na pomezí Čech a Moravy. Tato oblast je typická nevelkými kopci a lesíky. Patří k nejzachovalejším regionům v ČR z hlediska ekologie i proto je známé jako srdce České republiky. V regionu najdete řadu oblíbených míst (Telč, Jihlava) i historických památek (Hrad Lipnice). Pokud si chcete dopřát příjemný pobyt ve Vysočině, rezervujte si ubytování Vysočina na stránce MegaUbytko.cz. Ubytování s portálem Mega ubytování je pro Vás to pravé ořechové.

Zámečnictví - instalatérství Jan Kavkla nabízí Prodej tepelných čerpadel včetně jejich instalace a servisu.

Atraktivní prodej bytu Praha 6 je nyní nabízen v rámci projektu Byty U Šárky.

Developerské projetky, novostavby Praha od Faraon reality.

Pokud hledáte tip na krátkodobé ubytování, doporučujeme Vám si prohlédnout ubytovací portál Hauzi.cz. Najdete tam chaty, penziony, hotely i priváty. Rezervujte si pobyt přímo u majitele za nejlepší ceny na ubytování Vysočina.

-->