Pozemky, Stavební pozemky na prodej Havlíčkův Brod

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej pozemku k bydlení, 861 m², Kozlov - Vrbka

Prodej pozemku k bydlení, 861 m², Kozlov - Vrbka

Vrbka, Kozlov

Prodej pozemku k bydlení v obci Vrbka, okres Havlíčkův Brod, o celkové ploše 861 m2, označený číslem 1, včetně podílu na příjezdové cestě, označený číslem 3. V územním plánu schváleno k výstavbě rodinného domu. Na pozemek je pachtovní smlouva s vypovědní lhůtou 10 let. Možnost dokoupit přilehlý pozemek 1155 m2, označen číslem 2. Výhodné financování zajistíme. Více informací v realitní kanceláři.

545 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 13
Prodej pozemku k bydlení, 1155 m², Kozlov - Vrbka

Prodej pozemku k bydlení, 1155 m², Kozlov - Vrbka

Vrbka, Kozlov

Prodej pozemku k bydlení v obci Vrbka, okres Havlíčkův Brod, o celkové ploše 1155 m2, označený číslem 2, včetně podílu na příjezdové cestě, označen číslem 3. V územním plánu schváleno k výstavbě rodinného domu. Na pozemek je pachtovní smlouva s vypovědní lhůtou 10 let. Možnost dokoupit přilehlý pozemek 861 m2, označen číslem 1. Výhodné financování zajistíme. Více informací v realitní kanceláři.

645 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 12
Prodej pozemku k bydlení, 2241 m², Havlíčkův Brod

Prodej pozemku k bydlení, 2241 m², Havlíčkův Brod

Veselice, Havlíčkův Brod

Hledáte reprezentativní pozemek k bydlení a nemůžete najít ten pravý? Představujeme Vám pozemek nacházející se v klidné oblasti města Havlíčkův Brod v části Perknov s výhledem na hrad Lipnici. Pozemek má rozlohu o celkové ploše 2241 m² a součástí prodeje je základová deska včetně projektu domu a stavebního povolení. K pozemku je v rámci inženýrských sítí doveden elektrický proud, veřejná kanalizace a veřejný vodovod. Vyhledávaná a klidná lokalita na okraji obce s pětiminutovou dojezdovou dostupností do centra města. Jestliže Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím makléře a domluvte si čas Vaší prohlídky. Naši hypoteční specialisté Vám poradí s vhodným způsobem financování.

4 680 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 8 měsíci 11

Doporučené realitní kanceláře

-->