Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Kraj Vysočina

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, Černá

Prodej, komerční objekt, Černá

Černá, Černá

Prodej bývalé školy v obci Černá. Objekt je situován na břehu rybníku v klidné lokalitě v krásné přírodě Vysočiny, v blízkosti Jihlavy a Žďáru nad Sázavou s velmi dobrou dostupností z D1 (3 km). K objektu je zpracován projekt úpravy na školící středisko, možnost dalšího využití je široká (penzion, bytový dům, domov důchodců, rybárna...). V přízemí je velká kuchyně, jídelna, kabinety, třídy a sociální zařízení. V prvním patře je byt školníka 3+1, kabinety, tělocvična, třídy a sociální zařízení. Rozsáhlé podkroví je vhodné pro další vestavbu. Technické zázemí tvoří kotelna, sklad paliv a drobné stavby na pozemku. Okolní pozemky jsou obecní, v obci je základní vybavenost. Z budovy je pěkný výhled přes rybník na zrekonstruovaný zámek, v sousedství je chov koní s hipoterapií. Výchozí místo pro turistiku v přírodě lesů, luk a rybníků. Zajistíme úvěrování a veškeré další služby spojené s prodejem.

4 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 10
Prodej, komerční prostor, Kamenice nad Lipou, ul. Vackova

Prodej, komerční prostor, Kamenice nad Lipou, ul. Vackova

Kamenice nad Lipou

Prodej komerčního prostoru s velkými výlohami, CP 80 m2, v přízemí novostavby. Objekt je nepoužívaný, dispozičně řešený jako velký volný prostor a místnost se zázemím. Na podlaze je dlažba a topení plynem. Prostor je možno rekolaudovat na bytovou jednotku.

2 150 000 Kč

Stav: Novostavba

před 8 hod. 5
Prodej, zemědělský objekt, Pelhřimov - Chvojnov

Prodej, zemědělský objekt, Pelhřimov - Chvojnov

Chvojnov, Pelhřimov

Prodej objektu v obci Chvojnov, která leží 5 km od Pelhřimova. Objekt je ve tvaru L a skládá se z dílny s montážní jámou a dvěma vraty pro vjezd velkých vozidel. Tato část má PP 141 m2 a výšku stropů 3,9 m. Navazující část je možno využít jako skladovací prostory na které navazuje část bývalé kovárny o PP 105 m2 a výškou stropů 2,9 m. V poslední části je prostor o PP 69 m2. Celý objekt je průchozí a je v něm rozveden elektrický proud a částečně voda z veřejného vodovodu. Uprostřed stavby se nachází kancelář a sociální zázemí. Příjezd je po obecní komunikaci, která navazuje na vlastní zpevněnou plochu. Možnost přikoupit další pozemky.

1 890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 6
Prodej, sklad, Pelhřimov - Chvojnov

Prodej, sklad, Pelhřimov - Chvojnov

Chvojnov, Pelhřimov

Prodej skladovacího objektu v obci Chvojnov, která leží 5 km od Pelhřimova. Objekt je ve tvaru L a skládá se z dílny s montážní jámou a dvěma vraty pro vjezd velkých vozidel. Tato část má PP 141 m2 a výšku stropů 3,9 m. Navazující část je možno využít jako skladovací prostory na které navazuje část bývalé kovárny o PP 105 m2 a výškou stropů 2,9 m. V poslední části je prostor o PP 69 m2. Celý objekt je průchozí a je v něm rozveden elektrický proud a částečně voda z veřejného vodovodu. Uprostřed stavby se nachází kancelář a sociální zázemí. Příjezd je po obecní komunikaci, která navazuje na vlastní zpevněnou plochu. Součástí prodeje je navazující pozemek na stavbu o velikosti 2 500 m2, který lze od prodeje oddělit. V případě zájmu je možnost pronajmutí dalších 7 500 m2 v těsné blízkosti.

2 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 8
Prodej, výrobní objekt, 1113 m2, Bystřice nad Pernštejnem

Prodej, výrobní objekt, 1113 m2, Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem

Nabízíme prodej výrobních prostor spolu s prostory skladovacími, možnost další výstavby. Jedná se o 2 objekty, první je zděná hala o celkové ploše 178 m2, která je v současné době využívána jako sklad a zámečnická dílna. Objekt č. 2 má zastavěnou plochu 54 m2, je dvoupodlažní, rozestavěný a nezkolaudovaný. Výstavba byla zahájena v r. 2012. Projektová dokumentace je k dispozici k nahlédnutí. Volný dle dohody. Zdarma a rychle Vám zajistíme financování a přepis energií.

1 720 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 2 dny 6
Prodej, penzion, 1328 m2, Březina u Pelhřimova

Prodej, penzion, 1328 m2, Březina u Pelhřimova

Březina, Hořepník

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dům nacházející se ve velmi pěkné a klidné přírodní lokalitě za obcí Březina u Hořepníku, okres Pelhřimov. Nemovitost do této podoby vznikla úpravou dobového mlýna. Dispozice: hlavní společenská místnost s krbem a barem o velikosti přes 60 m2 s přístupem na terasu, 5 samostatných pokojů pro vice osob, 2 kuchyně, relaxační část (posilovna, kulečník, sauna s bazénem) a s pracovnou. Venkovní krb a udírna s posezením pro více osob. Sociální zařízení jsou v obou poschodích. Kromě hlavní budovy je k dispozici ještě vinný sklípek a dílna. Prodej je včetně zařízení uvedeného na fotkách. Vše je ve stavu k okamžitému využívání. Další informace u makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

4 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 124
Prodej, obchodní prostory, Ledeč nad Sázavou

Prodej, obchodní prostory, Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory vhodné k provozování zahradnictví nebo prodejny ve městě Ledeč nad Sázavou. Fungovala zde zavedená restaurace. Kapacita restaurace byla 50 míst. Výhodou je uzavřená venkovní terasa, která je k dispozici v letních měsících a poskytuje dalších 50 míst. Restaurace denně vařila cca 150 obědů a specializovala se především na svatební hostiny, večírky a rodinné oslavy. Možnost pronájmu s postupným odkupem. Celé podkroví je možné předělat na ubytování případně na byt majitele. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem a přímo v restauraci jsou i krbová kamna. Zdarma zajistíme přepis energií. Více informací na prohlídce, kterou vřele doporučujeme.

2 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 22
Prodej, komerční objekt, 3034 m2, Dolní Cerekev

Prodej, komerční objekt, 3034 m2, Dolní Cerekev

Dolní Cerekev, Dolní Cerekev

Nabízíme k prodeji prostory v obci Dolní Cerekev. K nemovitosti také náleží pozemky o velikosti 2824 m2. Objekt je víceúčelový. Možno využít např. jako potravinářskou výrobnu, autobazar, autolakovnu, sklady apod. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Budova je vytápěna plynovým kotlem, který zajišťuje i teplou vodu. Více informací při prohlídce. Zdarma poradíme s možností vhodného financování a zajistíme přepis energií.

4 340 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 19
Prodej, penzion, Havlíčkův Brod

Prodej, penzion, Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Nabízíme k prodeji ubytovací zařízení s restaurací v Havlíčkově Brodě. Objekt se nachází v klidné okrajové části města s vlastním parkovištěm, fitness, wellness, apartmánem s krbem a barem, vinným sklepem, restaurací se salonky a zastřešenou zahrádkou. V hlavní části se nachází restaurace s kuchyní a barem pro 25 hostů, salonkem pro 70 hostů s krbem. V podzemí se nachází vinný sklep pro cca 20 hostů, využívaný též jako snídaňový salonek pro hosty. V nadzemním podlaží nad restaurací se nachází byt o rozloze 100 m2. V ceně nemovitosti je zahrnuto kompletní vybavení. Prohlídku vřele doporučujeme. Více info u makléře.

25 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 19
Prodej, penzion, Polnička

Prodej, penzion, Polnička

Polnička, Polnička

Prodej dvou sousedících zavedených penzionů v centru obce Polnička. Oba penziony prošly rekonstrukcí a jsou stále v provozu. První je trojpodlažní s restaurací, zahrádkou a vlastním parkovištěm. Oba penziony mají pokoje vybavené vlastní koupelnou a WC, některé i kuchyňkou. Právní servis zajištěn. Další informace v realitní kanceláři.

8 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 3
DALŠÍ REALITY V KRAJI VYSOČINA

Jihlava | Havlíčkův Brod | Pelhřimov | Třebíč
Žďár nad Sázavou


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Levné stěhování Brno

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

08. 10. 17 Bydlení na Jižní Moravě

-->