Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Kraj Vysočina

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, 1039 m2, Lipnice nad Sázavou

Prodej, penzion, 1039 m2, Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný penzion upravený k rekreačnímu užívání. Objekt je situován na pozemku o rozloze cca 10000 m2 na kraji obce Lipnice nad Sázavou. Dům se skládá ze 4 samostatných apartmánů (v přízemí 2 a v prvním patře 2) s ubytovací kapacitou až 20 osob. Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Ve sklepních prostorech se nachází společenská místnost, kuchyňka a úložné prostory. Objekt je vhodný provozovat jako penzion nebo využívat na rekreaci, na společenské či firemní akce, rodinné oslavy, svatby apod. Na přilehlém pozemku se nachází bazén, hřiště na malou kopanou, pergola s krbem a posezením (až pro 30 lidí), dětské prolézačky, hřiště na pétanque a stůl na pingpong. Dále se na zahradě nachází kůlny - úložné prostory pro zahradní vybavení. Objekt je napojen na veřejný vodovod, plyn, elektriku a má vlastní čistírnu odpadních vod. Více informací na prohlídce, kterou vřele doporučujeme.

10 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 36
Prodej, komerční prostor, Žďár nad Sázavou

Prodej, komerční prostor, Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou 7, Žďár nad Sázavou

Prodej komerčního prostoru v atraktivní lokalitě Vodojem ve Žďáře nad Sázavou 7 o celkové ploše 538 m2 s možností využití prostor k ubytování, případně pro jiný podnikatelský záměr. Dům se skládá z nové přístavby kolaudované v roce 2017, kde jsou 2 pokoje, kuchyň, koupelna s WC a chodba. Přístavba navazuje na původní část domu skládající se z 10 pokojů ve 3. podlaží a suterénu. Součástí je pokoj předělaný z původní garáže s možností opětovného předělání na garáž. K domu náleží zahrada o ploše 362 m2. Vyhledávaná lokalita v blízkosti lesa a přehrady.

4 650 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 dny 20
Prodej, výrobní objekt, Jimramov, Panská

Prodej, výrobní objekt, Jimramov, Panská

Jimramov

Prodej budovy bývalého mlýna na okraji obce Jimramov, včetně přilehlého pozemku a nádvoří o výměře 439 m2. Interiér budovy je vyklizen, bez vybavení, v dobrém technickém stavu. Střecha 6 let stará, vnitřní trámoví i dřevěné podlahy v perfektním stavu. Současný majitel chtěl v objektu zřídit malý pivovar s restaurací - bonusem pro tento záměr je prostorné sklepení se stálou teplotou. Budovu však lze také využít např. pro pěstování hub, restaurační zařízení, případně skladové prostory. V dosahu objektu protéká říčka Fryšava, zasypaný mlýnský náhon lze obnovit a přivést k objektu vodu původním korytem s možností chovu ryb. Po dohodě je možné přikoupit 3.740 m2 těsně přilehlých pozemků, zčásti určených ke komerční výstavbě - kromě zmíněné možnosti chovu ryb má nynější majitel k dispozici stavební plány a povolení na zřízení objektu pro zpracování dřeva (pily).

1 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 6
Prodej, výrobní objekt, 826 m2, Sklené nad Oslavou

Prodej, výrobní objekt, 826 m2, Sklené nad Oslavou

Sklené nad Oslavou, Sklené nad Oslavou

Prodej výrobního objektu o velikosti 826 m2. Jedná se o soubor dílen, skladovacích a kancelářských prostor včetně sociálního zařízení. Budovy jsou zděné, nepodsklepené s podkrovními vestavbami. V poschodí se nachází prostor, který lze využít k bydlení. Objekt prošel v roce 2000 přestavbou. Vytápění je řešeno lokálně plynem a elektřinou s možností topení tuhými palivy. Elektrická přípojka 3x 125 A, vhodná pro vysokou zátěž. Voda a kanalizace zavedena. Podlahy betonové. Manipulační plocha 844 m2. Objekt je situován na silnici E 37 z Brna do Žďáru nad Sázavou. Dále je možné využít pozemek o celkové ploše 1500 m2 a to jako parkoviště, nebo i ke stavbě domu.

2 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 10
Prodej, penzion, Polnička

Prodej, penzion, Polnička

Polnička, Polnička

Prodej dvou sousedících zavedených penzionů v centru obce Polnička. Oba penziony prošly rekonstrukcí a jsou stále v provozu. První je trojpodlažní s restaurací, zahrádkou a vlastním parkovištěm. Oba penziony mají pokoje vybavené vlastní koupelnou a WC, některé i kuchyňkou. Právní servis zajištěn. Další informace v realitní kanceláři.

8 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 3
Prodej, zemědělská usedlost, Svratka, ul. Horní

Prodej, zemědělská usedlost, Svratka, ul. Horní

Moravská Svratka, Svratka

Prodej zemědělské usedlosti - rodinného domu, zemědělské usedlosti v obci Svratka, okres Chrudim. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, dětský pokoj, koupena se sprchovým koutem, WC, komora. Celá nemovitost je uzpůsobena pro chov koní, kde z prostorného dvora s garážovým stáním je vstup do maštalí s boxy pro ustájení 10 koní. V půdních prostorách nemovitosti je možnost vybudovat obytné prostory, buď pro bydlení nebo využít jako pension. Na nemovitost navazuje rozestavěná stodola - pro ustájení koní nebo uskladnění krmiva. K nemovitosti náleží 12,3 ha pozemků - orné půdy, luk, rybník, navazujících nebo v těsné blízkosti.

7 992 800 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 31
Prodej, zemědělská usedlost, Zadní Zhořec

Prodej, zemědělská usedlost, Zadní Zhořec

Zadní Zhořec, Zadní Zhořec

Prodej zemědělské usedlosti v obci Zadní Zhořec u obce Netín v okrese Žďár nad Sázavou. Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost o celkové rozloze 1314 m2, která je situovaná v klidné části obce. Usedlost má dochovanou původní stavební konstrukci s architektonickými prvky, jako jsou klenby, výklenky nebo oblouky. V 1. NP je předsíň, kuchyně, obývací pokoj, ložnice a koupelna + WC. V 2. NP je prostorná půda, která lze využít k výstavbě dalších pokojů. Na obytnou část navazují dva bývalé chlévy, současně využívány jako sklepy s dochovanými klenbami a dřevník. Celému domu dominuje velké a zastřešené zápraží se zahradou o výměře 1094 m2. K dispozici klientům je vypracovaná studie rekonstrukce objektu, včetně adaptace půdních prostor na obytné podkroví. Veškerá občanská vybavenost v obci Radostín nad Oslavou - obchody, pošta, škola, zdravotní středisko, lékárna.

2 080 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 8
Prodej, výrobní objekt, Chotěboř, Svinný

Prodej, výrobní objekt, Chotěboř, Svinný

Svinný, Chotěboř

Prodej výrobního a skladovacího areálu, který se nachází na pozemku 898 m2 v okrajové části obce Svinný, jeden kilometr od města Chotěboř. Na pozemku je výrobní hala se zastavěnou plochou 358 m2. Hala je kolaudovaná v roce 2013 a využívána k truhlářské výrobě s uskladněním zboží. Hala je dispozičně řešená: truhlářská dílna 183 m2 s průmyslovými vraty Hormann 3500/3000 mm, která navazuje na sklad 55 m2 s druhým vjezdem 3000/3000 mm, kotelnu s zplynovacím kotlem na dřevo (Atmos DC32GS) 21 m2, sklad 14 m2, kancelář, kuchyňka, sociální zařízení (sprcha, WC, klozet). Zdivo obvodových stěn je postaveno z keramických bloků Porotherm 44 Profi. Střecha sedlová, zateplené stropy, střešní krytina velkoplošná plechová (imitace tašek). Celý areál je monitorován bezpečnostním kamerovým systémem. Více informací u realitního makléře.

4 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 20
Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Prodej obchodních prostor, kde je zřízen zavedený autoservis s autobazarem a prodejnou. V prvním patře budovy je klimatizovaný byt 5+2, s centrálním vysavačem a terasou. V přízemí je možnost dalších kanceláří nebo prodejny. V budově je veškeré zázemí pro zaměstnance. Objekt je napojen na veškeré sítě. Možnost rozložení financování na 3-5 let. Vlastní parkoviště. Velmi výhodná poloha pro podnikání v Havlíčkově Brodě. Další info u makléře.

9 360 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 15
Prodej, penzion, 456 m2, Vrbka

Prodej, penzion, 456 m2, Vrbka

Vrbka, Ledeč nad Sázavou

Nabízíme k prodeji penzion o celkové ploše 456 m2 v klidné obci Vrbka nedaleko Ledče nad Sázavou. Penzion je před rekonstrukcí o třech podlažích, v přízemí je menší sál s restaurací, kuchyně, salonek s terasou a společné sociální zařízení. V prvním patře je šest pokojů včetně sociálního zařízení v každém pokoji a technická místnost. V podkroví jsou čtyři apartmány včetně sociálního zařízení a technická místnost. Budova sloužila jako škola v přírodě, později jako penzion. Ubytování je možné pro cca 35 osob. Výhodná investice, více informací na prohlídce nebo u makléře.

2 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 6
DALŠÍ REALITY V KRAJI VYSOČINA

Jihlava | Havlíčkův Brod | Pelhřimov | Třebíč
Žďár nad Sázavou


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Levné stěhování Brno

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

08. 10. 17 Bydlení na Jižní Moravě