Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Kraj Vysočina

Nejnovější inzeráty
Prodej, obchodní objekt, Benátky, Ždírec nad Doubravou

Prodej, obchodní objekt, Benátky, Ždírec nad Doubravou

Benátky, Ždírec nad Doubravou

Prodej komerčního objektu o CP 804 m2. Dispozice: prodejna s kancelářským prostorem, dílna, sklad, kotelna, výrobní místnost, sklep, půdní prostor, koupelna s WC. Nemovitost je v původním, ale udržovaném stavu. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 620 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 13
Prodej, bytový dům, Mnich

Prodej, bytový dům, Mnich

Mnich

Dovolujeme si vám nabídnout prodej komerčních prostor vhodných k využití jako bytový dům, kanceláří či ubytování například seniorů s patřičným zázemím pro společnou jídelnu a závodní kuchyň. Vytápění je řešené el. kotlem. K objektu je přiveden zemní plyn a napojení na el. proud, veřejný vodovod a kanalizaci. Součástí prodeje je parkoviště a zadní pozemek o velikosti 3900 m2. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Rádi pomůžeme s financováním.

5 850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 14
Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Přibyslav

Nabízíme k prodeji budovu s obchodními prostory v Přibyslavi o celkové ploše 508 m2. Tři samostatné vchody. V objektu je zavedená prodejna s pečivem a pošta. Budova se nachází v centru obce. Parkování na ulici. Více informací u makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 8
Prodej, penzion, 1039 m2, Lipnice nad Sázavou

Prodej, penzion, 1039 m2, Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný penzion upravený k rekreačnímu užívání. Objekt je situován na pozemku o rozloze cca 10000 m2 na kraji obce Lipnice nad Sázavou. Dům se skládá ze 4 samostatných apartmánů (v přízemí 2 a v prvním patře 2) s ubytovací kapacitou až 20 osob. Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Ve sklepních prostorech se nachází společenská místnost, kuchyňka a úložné prostory. Objekt je vhodný provozovat jako penzion nebo využívat na rekreaci, na společenské či firemní akce, rodinné oslavy, svatby apod. Na přilehlém pozemku se nachází bazén, hřiště na malou kopanou, pergola s krbem a posezením (až pro 30 lidí), dětské prolézačky, hřiště na pétanque a stůl na pingpong. Dále se na zahradě nachází kůlny - úložné prostory pro zahradní vybavení. Objekt je napojen na veřejný vodovod, plyn, elektriku a má vlastní čistírnu odpadních vod. Více informací na prohlídce, kterou vřele doporučujeme.

10 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 36
Prodej, penzion, Tři Studně

Prodej, penzion, Tři Studně

Tři Studně, Tři Studně

Nabízíme k prodeji moderní, zcela rekonstruovaný wellness penzion na Třech Studních, v běžkařském centru Vysočiny, v blízkosti biatlonové Vysočina arény a downhillových cyklo tratí v Novém Městě na Moravě o celkové ploše 4239 m2. K dispozici je 15 pokojů tří kategorií o maximální kapacitě 63 lůžek. Penzion nabízí moderní wellness, stylovou restauraci s krbem, slunnou terasou a dětským hřištěm, společenský a kongresový salonek s kompletním technickým vybavením, stylový salonek s vlastní kuchyňkou, cvičebnu či alarmovanou kolárnu/lyžárnu. Dále je k dispozici správcovský byt 4+1 se dvěma koupelnami. K dispozici je venkovní zahrada s pergolou a grilem. Parkoviště až pro 30 aut, dvě hlídané garáže. Bez dalších nutných investic. Celoroční provoz penzionu, na rok 2018 již zajištěna obsazenost. Vyhledávaný pro konání svateb, firemních akcí, aktivních víkendů a wellness pobytů. Penzion je partnerem Německé, Norské a Finské biatlonové a ski cross country reprezentace. Volný dle dohody.

55 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 26
Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Prodej obchodních prostor, kde je zřízen zavedený autoservis s autobazarem a prodejnou. V prvním patře budovy je klimatizovaný byt 5+2, s centrálním vysavačem a terasou. V přízemí je možnost dalších kanceláří nebo prodejny. V budově je veškeré zázemí pro zaměstnance. Objekt je napojen na veškeré sítě. Možnost rozložení financování na 3-5 let. Vlastní parkoviště. Velmi výhodná poloha pro podnikání v Havlíčkově Brodě. Další info u makléře.

9 360 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 15
Prodej, restaurace, penzion, Šlapanov, Havlíčkův Brod

Prodej, restaurace, penzion, Šlapanov, Havlíčkův Brod

Šlapanov

Prodej restaurace s možností ubytování v obci Šlapanov, okr. Havlíčkův Brod, nacházející se v krásném prostředí Vysočiny. Restaurace se nachází uprostřed obce, je částečně podsklepena a prodává se včetně vybavení. Dispozice nemovitosti 1.NP: restaurace s barem pro 40 osob, sálem pro 60 osob, kuchyně, skladové prostory, prostory s možností využití pro obchod, sociální zařízení, vstup na dvůr, který je využívaný jako venkovní terasa. 2.NP: obytné prostory - 4 pokoje s kapacitou 20 lůžek, koupelna, vstup na prostornou půdu. 3.NP: půdní prostory ideální k vybudování dalších obyných místností nebo podkrovního bytu. Financovat lze hypotéčním úvěrem. Doporučujeme prohlídku.

2 499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 38
Prodej, nájemní dům, Žirovnice

Prodej, nájemní dům, Žirovnice

Žirovnice

Prodej nájemního domu na okraji obce Žirovnice. V domě se nacházejí 4 bytové jednotky o dispozici 2+1 a podlahové ploše 60 m2. Všechny bytové jednotky jsou prázdné a připravené na rekonstrukci. Vytápění v tuto chvíli el. přímotopy, teplá voda el. bojlery. Každý byt má vlastní elektroměr. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Objekt je celý obkopaný a odizolovaný. Možnost vybudování půdní vestavby. Dům je celý podsklepený a ke každému bytu náleží dva sklepy. Za domem najdeme zahradu o CP 281 m2 na které se nachází dřevěné stavby.

2 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 11
Prodej, vodní mlýn, Vaneč

Prodej, vodní mlýn, Vaneč

Pyšel

Prodej vodního mlýnu na řece Oslavě v obci Vaneč ve vzdálenosti 7 km od sjezdu z D1 na 156 km, cca v půl hodinovém dojezdu do Brna. Mlýn se skládá z hlavní budovy, která je z poloviny obydlená a druhá polovina sloužila jako mlýn. Dále jsou zde 2 stodoly, dílna a vinárna. Nad vinárnou je nedokončený penzion o 4 pokojích. V hlavní budově je malá vodní elektrárna před dokončením. Objekt se prodává s přilehlými pozemky.

12 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 20
Prodej, výrobní objekt, Chotěboř, Svinný

Prodej, výrobní objekt, Chotěboř, Svinný

Svinný, Chotěboř

Prodej výrobního a skladovacího areálu, který se nachází na pozemku 898 m2 v okrajové části obce Svinný, jeden kilometr od města Chotěboř. Na pozemku je výrobní hala se zastavěnou plochou 358 m2. Hala je kolaudovaná v roce 2013 a využívána k truhlářské výrobě s uskladněním zboží. Hala je dispozičně řešená: truhlářská dílna 183 m2 s průmyslovými vraty Hormann 3500/3000 mm, která navazuje na sklad 55 m2 s druhým vjezdem 3000/3000 mm, kotelnu s zplynovacím kotlem na dřevo (Atmos DC32GS) 21 m2, sklad 14 m2, kancelář, kuchyňka, sociální zařízení (sprcha, WC, klozet). Zdivo obvodových stěn je postaveno z keramických bloků Porotherm 44 Profi. Střecha sedlová, zateplené stropy, střešní krytina velkoplošná plechová (imitace tašek). Celý areál je monitorován bezpečnostním kamerovým systémem. Více informací u realitního makléře.

7 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 17
DALŠÍ REALITY V KRAJI VYSOČINA

Jihlava | Havlíčkův Brod | Pelhřimov | Třebíč
Žďár nad Sázavou


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Levné stěhování Brno

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

08. 10. 17 Bydlení na Jižní Moravě