Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Kraj Vysočina

Nejnovější inzeráty
Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Přibyslav

Nabízíme k prodeji budovu s obchodními prostory v Přibyslavi o celkové ploše 508 m2. Tři samostatné vchody. V objektu je zavedená prodejna s pečivem a pošta. Budova se nachází v centru obce. Parkování na ulici. Více informací u makléře.

4 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 7
Prodej, obchodní objekt, 695 m², Přibyslav

Prodej, obchodní objekt, 695 m², Přibyslav

Přibyslav

Nabízíme Vám k prodeji prostorný komerční objekt o celkové ploše 695 m2 na náměstí města Přibyslav. V prvním nadzemním podlaží se nachází funkční hospoda s venkovním zahrádkou a kancelář, v zadních prostorách je garáž a dílna. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dva byty o dispozici 2+kk s výhledem na náměstí a kancelář s výhledem do zahrady. Byty jsou po rekonstrukci a ihned k užívání. Dále má dům prostornou půdu s možností vestavby podkrovního bytu. Výborná investiční příležitost. Pro více informací volejte makléře.

5 665 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 18
Prodej, obchodní objekt, 370 m², Chotěboř, ul. Palackého

Prodej, obchodní objekt, 370 m², Chotěboř, ul. Palackého

Chotěboř

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům o celkové ploše 370 m2 na náměstí města Chotěboř v ulici Palackého. Díky svému umístění jej lze přestavět v prvním podlaží na dvě kanceláře a bytovou jednotku o dispozici 2+1, v druhém nadzemní podlaží na byty o dispozici 2+KK a 3+1 a v podkroví na byty o dispozici 2x 3+KK. Na střeše je nová krytina. Pro více informací volejte makléře.

3 411 200 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 15
Prodej, komerční objekt, Jihlava

Prodej, komerční objekt, Jihlava

Jihlava

Hledáte nemovitost k investici? Představujeme Vám bytový dům s komerčními prostory, který se nachází v centru Jihlavy v ulici Palackého. V suterénu se nachází obchod, jež je v současnosti pronajatý a zajišťuje příjem, dále sklady a chodba, ze které se schází do sklepa. V prvním patře jsou dva byty o dispozici 2+kk, samostatné WC a terasa o velikosti 55 m2, z které se dá po schodech vyjít do části využívané jako balkón a dále do bytu v druhém patře. V tomto patře nalezneme dvougenerační byt, který je využívaný jako dva byty o velikosti 2+kk. Ve třetím patře se nachází podkrovní byt o dispozici 2+1 a půda, která nabízí možnost vestavby podkrovního bytu. Doporučujeme osobní prohlídku, je to zajímavá investiční příležitost. V případě zájmu nebo pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

13 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 15
Prodej, komerční prostory, Křelovice

Prodej, komerční prostory, Křelovice

Křelovice

Nabízíme k prodeji dům s provozovnou a možností bydlení na Vysočině v centru obce Křelovice okres Pelhřimov. Dům má pět místností, jedna prostorná místnost o velikosti 42 m2 byla dříve používána jako prodejna u které je kancelář a vlastní sociální zařízení. Dům je podsklepený, má prostornou půdu o velikosti 120 m2, možnou využít jako podkrovní prostory a velkou zahradu jejíž plocha je 1641 m2. Celková plocha pozemku je 1933 m2. Nemovitost je připojena na veřejný vodovod a kanalizaci. Výhodné financování zajistíme. Bližší informace u makléře.

1 595 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 11
Vladislav, byt 2+kk, restaurace, pozemek - restaurace

Vladislav, byt 2+kk, restaurace, pozemek - restaurace

Vladislav

Nabízíme Vám zavedený motorest Golem v obci Vladislav, který se nachází 7 km od města Třebíč, na velmi frekventované výpadovce Třebíč-Náměšť nad Oslavou-Rosice-Brno. K prodeji jsou dvě parcely o shodných rozměrech 439 m2, kdy jedna parcela je vedena jako zahrada a druhá jako zastavěná plocha a nádvoří. Věnujme se druhé jmenované. Ta má na svém pozemku rodinný dům o velikosti 220 m2, který je využíván k bydlení a ke komerčním účelům. Samotný byt uvnitř objektu má úctyhodných 90 m2 a skládá se ze dvou opravdu velkých pokojů, kdy v jednom z nich je vybudována příprava k rozčlenění na pokoj a kuchyni, proto inzerujeme jako 2+kk. Dále se v obytné části nachází menší chodba a koupelna s odděleným WC. K bytu náleží garáž, která je součástí objektu. Komerční prostory mají podlahovou plochu o velikosti 100 m2 a jsou využívány jako restaurace s veškerým zázemím, včetně vybavené kuchyně, prostorného skladu, sociálním zařízením a možností venkovního posezení (není do uvedené, podlahové plochy započítáno). Obrovskou výhodou je půdní prostor rozprostírající se po celé ploše objektu, s vyvedenou vodou a odpadem, elektřina na půdě není. Jelikož je v dané lokalitě nemalá poptávka po bydlení, je možno motorest přestavět například na pension, kdy prvně jmenovaný pozemek může posloužit jako parkoviště pro nákladní vozy. Umístění motorestu na začátku obce (7 km Třebíč), přítomnost výpadovky na Brno a vzdálenost 200 metrů od vlakové zastávky k tomu přímo vybízí. Majitelé provozovali motorest 15 let, nyní se rozhodli prodat z důvodu odchodu do důchodu. Pro bližší informace, nebo případnou prohlídku, kontaktujte makléře.

3 950 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 10
Vícenice, zemědělské objekty, 30 000 m² - komerce

Vícenice, zemědělské objekty, 30 000 m² - komerce

Vícenice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý areál zemědělského podniku. V areálu se nachází 6 objektů - kancelářský objekt adaptované historické sýpky, stavby určené k chovu velkých hospodářských zvířat, prostorná hala na uskladnění pícnin. Možnost přikoupení navazujícího 1 ha orné půdy, přibližně 0,5 ha rybníku a moderní ocelové haly. Celý areál tvoří souvislý uzavřený komplex nemovitostí. Areál nabízí široké možnosti využití pro výrobu či skladování. Na historické budovy je možné využít grantový systém na revitalizaci. Obec Vícenice leží v třebíčském okrese 4 km od Moravských Budějovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 250 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 9
Prodej, hotel, penzion, 4159 m², Borek

Prodej, hotel, penzion, 4159 m², Borek

Borek, Borek

Prodej hotelu s restaurací s širokou škálou využití o celkové ploše 4159 m2. Kapacita je 10 pokojů (34 lůžek) s vlastním sociálním zařízením, rovněž disponuje restaurací pro 50 osob, včetně kuchyně, skladů a dalšího zázemí. Dále venkovní terasou pro 40 osob a salónkem. Zahrada zaručuje klidy, soukromí a nabízí venkovní bar s posezením, saunu a vyhřívaný bazén s protiproudem. Komplex dále tvoří osvětlené multifunkční hřiště s umělým povrchem a vlastním zázemím (šatny, sprchy). Objekt disponuje vlastním parkovištěm i garážemi. V okolí je síť značených turistických a cykloturistických tras, včetně koňských stezek a tras pro běžkaře. V těsném sousedství se nachází zatopený lom. Více informací u makléře realitní kanceláře.

11 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 25
Prodej, komerční objekt, Černá

Prodej, komerční objekt, Černá

Černá, Černá

Prodej bývalé školy v obci Černá. Objekt je situován na břehu rybníku v klidné lokalitě v krásné přírodě Vysočiny, v blízkosti Jihlavy a Žďáru nad Sázavou s velmi dobrou dostupností z D1 (3 km). K objektu je zpracován projekt úpravy na školící středisko, možnost dalšího využití je široká (penzion, bytový dům, domov důchodců, rybárna...). V přízemí je velká kuchyně, jídelna, kabinety, třídy a sociální zařízení. V prvním patře je byt školníka 3+1, kabinety, tělocvična, třídy a sociální zařízení. Rozsáhlé podkroví je vhodné pro další vestavbu. Technické zázemí tvoří kotelna, sklad paliv a drobné stavby na pozemku. Okolní pozemky jsou obecní, v obci je základní vybavenost. Z budovy je pěkný výhled přes rybník na zrekonstruovaný zámek, v sousedství je chov koní s hipoterapií. Výchozí místo pro turistiku v přírodě lesů, luk a rybníků. Zajistíme úvěrování a veškeré další služby spojené s prodejem.

4 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 10
Prodej, komerční objekt, Humpolec, ul. Masarykova

Prodej, komerční objekt, Humpolec, ul. Masarykova

Humpolec

Nabízíme k prodeji exkluzivní komerční objekt v Humpolci. Nemovitost se nachází pouhých 400 m od centra a 900 m od EXIT 90 D1. Prostory jsou vhodné k jakémukoliv podnikání od obchodních služeb po skladovací služby. Dispozice je 3x skladovací prostor, kancelář, šatna, WC a koupelna. Napojeno na veřejný vodovod a kanalizaci, plastová okna, elektrické vrata. Vytápění pomocí nového plynového kotle. Tato nemovitost je napojena na zabezpečovací systém s odesíláním dat na PCO (pult centrální ochrany). Neváhejte si objekt projít pomocí virtuální prohlídky. Příjezd po veřejné komunikaci ve vlastnictví města. Pro bližší informace volejte makléři. Prohlídku doporučujeme.

5 690 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 12
-->