Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Kraj Vysočina

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, 10359 m2, Lipnice nad Sázavou

Prodej, penzion, 10359 m2, Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný penzion upravený k rekreačnímu užívání. Objekt je situován na pozemku o rozloze cca 10000 m2 na kraji obce Lipnice nad Sázavou. Dům se skládá ze 4 samostatných apartmánů (v přízemí 2 a v prvním patře 2) s ubytovací kapacitou až 20 osob. Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Ve sklepních prostorech se nachází společenská místnost, kuchyňka a úložné prostory. Objekt je vhodný provozovat jako penzion nebo využívat na rekreaci, na společenské či firemní akce, rodinné oslavy, svatby apod. Na přilehlém pozemku se nachází bazén, hřiště na malou kopanou, pergola s krbem a posezením (až pro 30 lidí), dětské prolézačky, hřiště na pétanque a stůl na pingpong. Dále se na zahradě nachází kůlny - úložné prostory pro zahradní vybavení. Objekt je napojen na veřejný vodovod, plyn, elektriku a má vlastní čistírnu odpadních vod. Více informací na prohlídce, kterou vřele doporučujeme.

10 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 39
Prodej, restaurace, Ledeč nad Sázavou

Prodej, restaurace, Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci ve městě Ledeč nad Sázavou. Kapacita restaurace je 50 míst. Výhodou je uzavřená venkovní terasa, která je k dispozici v letních měsících a poskytuje dalších 50 míst. Restaurace denně vařila cca 150 obědů a specializovala se především na svatební hostiny, večírky a rodinné oslavy. Možnost pronájmu s postupným odkupem. Celé podkroví je možné předělat na ubytování případně na byt majitele. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem a přímo v restauraci jsou i krbová kamna. Zdarma zajistíme přepis energií. Více informací na prohlídce, kterou vřele doporučujeme.

2 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 22
Prodej, obchodní prostory, Třešť, ul. Havlíčkova

Prodej, obchodní prostory, Třešť, ul. Havlíčkova

Třešť

Prodej samostatné komerční budovy na ul. Havlíčkova v obci Třešť. Jedná se o objekt občanské vybavenosti v udržovaném stavu, postavený roku 1994. V interiéru budovy se nachází prodejní plocha, sklady, koupelna se sprchovým koutem, 2x WC, v zadní části budovy se nachází rampa pro zásobování a příjezd. V budově byla provozována prodejna potravin a drogerie. Parkování u objektu. Nemovitost je již prázdná a ihned k dispozici.

2 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 14
Prodej, komerční objekt, Žďár nad Sázavou, ul. Nádražní

Prodej, komerční objekt, Žďár nad Sázavou, ul. Nádražní

Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou

Prodej rozestavěné polyfunkční budovy ve Žďáře nad Sázavou na Pěší zóně o celkové ploše 564 m2. Na dům je vydané platné stavební povolení, objekt je ve fázi dokončené hrubé stavby včetně střechy. K dispozici je kompletní projektová dokumentace. Dům má 3 patra, nahoře jsou prostory pro 4 menší bytové jednotky se střešními okny a balkony.V prostředním patře mohou být kancelářské prostory. Po schválení změny projektu zde mohou být další 4 bytové jednotky. V přízemí jsou prostory pro obchody. Vyhledávaná lokalita ve středu města. Veškerá občanská vybavenost.

7 895 000 Kč

Stav: Ve výstavbě Balkon

před 3 dny 13
Prodej, hotel, Svratka

Prodej, hotel, Svratka

Česká Cikánka, Svratka

Prodej zrekonstruovaného hotelu na Vysočině, včetně rozsáhlých pozemků, sjezdovky s vlekem a golfovým hřištěm v obci Svratka o celkové ploše 196456 m2. Hotelový komplex má kapacitu 157 lůžek. Hotel je provozován celoročně, prodává se včetně vybavení. Součástí hotelu je 27 pokojů, klimatizovaný kongresový sál, bar, jídelna, salonky, vnitřní bazén, sauna s welnes. K hotelu patří samostatné chaty s celkovou kapacitou 60 lůžek. Hotel je zařízený jak pro rodinnou dovolenou, tak pro kongresovou turistiku.

70 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 32
Prodej, penzion, Tři Studně

Prodej, penzion, Tři Studně

Tři Studně, Tři Studně

Nabízíme k prodeji moderní, zcela rekonstruovaný wellness penzion na Třech Studních, v běžkařském centru Vysočiny, v blízkosti biatlonové Vysočina arény a downhillových cyklo tratí v Novém Městě na Moravě o celkové ploše 4239 m2. K dispozici je 15 pokojů tří kategorií o maximální kapacitě 63 lůžek. Penzion nabízí moderní wellness, stylovou restauraci s krbem, slunnou terasou a dětským hřištěm, společenský a kongresový salonek s kompletním technickým vybavením, stylový salonek s vlastní kuchyňkou, cvičebnu či alarmovanou kolárnu/lyžárnu. Dále je k dispozici správcovský byt 4+1 se dvěma koupelnami. K dispozici je venkovní zahrada s pergolou a grilem. Parkoviště až pro 30 aut, dvě hlídané garáže. Bez dalších nutných investic. Celoroční provoz penzionu, na rok 2018 již zajištěna obsazenost. Vyhledávaný pro konání svateb, firemních akcí, aktivních víkendů a wellness pobytů. Penzion je partnerem Německé, Norské a Finské biatlonové a ski cross country reprezentace. Volný dle dohody.

45 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 24
Prodej, komerční objekt, Žďár nad Sázavou

Prodej, komerční objekt, Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou

Nabízíme k prodeji komerční objekt o celkové výměře 3200 m2 s udržovanou zahradou a vlastním parkovištěm. Tento objekt se nachází v lukrativním místě v centru města. Vhodný k různým obchodním činnostem, kancelářských prostor, stravovacího zařízení či jiných služeb pro klienty. Velmi pěkný, udržovaný stav.

39 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 15
Prodej, komerční objekt, Černá

Prodej, komerční objekt, Černá

Černá, Černá

Prodej bývalé školy v obci Černá. Objekt je situován na břehu rybníku v klidné lokalitě v krásné přírodě Vysočiny, v blízkosti Jihlavy a Žďáru nad Sázavou s velmi dobrou dostupností z D1 (3 km). K objektu je zpracován projekt úpravy na školící středisko, možnost dalšího využití je široká (penzion, bytový dům, domov důchodců, rybárna...). V přízemí je velká kuchyně, jídelna, kabinety, třídy a sociální zařízení. V prvním patře je byt školníka 3+1, kabinety, tělocvična, třídy a sociální zařízení. Rozsáhlé podkroví je vhodné pro další vestavbu. Technické zázemí tvoří kotelna, sklad paliv a drobné stavby na pozemku. Okolní pozemky jsou obecní, v obci je základní vybavenost. Z budovy je pěkný výhled přes rybník na zrekonstruovaný zámek, v sousedství je chov koní s hipoterapií. Výchozí místo pro turistiku v přírodě lesů, luk a rybníků. Zajistíme úvěrování a veškeré další služby spojené s prodejem.

4 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Přibyslav

Nabízíme k prodeji budovu s obchodními prostory v Přibyslavi o celkové ploše 508 m2. Tři samostatné vchody. V objektu je zavedená prodejna s pečivem a pošta. Budova se nachází v centru obce. Parkování na ulici. Více informací u makléře.

4 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, motorest, Skuhrov

Prodej, motorest, Skuhrov

Skuhrov, Skuhrov

Nabízíme k prodeji motorest v obci Skuhrov. Objekt o celkové ploše 2189 m2 se nachází u silnice ve směru Kolín - Havlíčkův Brod . Včetně rozlehlého parkoviště. Jedná se o jeden z největších motorestů,který v době provozu vydával denně 300-400 jídel. V motorestu je: prostor s 34 místy, restaurace s 50 místy, letní zahrádka s 80 míst. Stavba je podsklepená, možnost předělání na welness. Motorest je po částečné rekonstrukci (kuchyně není vybavena). Dále možnost půdní vestavby 400 m2. Více info u makléře.

7 210 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
DALŠÍ REALITY V KRAJI VYSOČINA

Jihlava | Havlíčkův Brod | Pelhřimov | Třebíč
Žďár nad Sázavou


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Levné stěhování Brno

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

08. 10. 17 Bydlení na Jižní Moravě