Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Kraj Vysočina

Nejnovější inzeráty
Prodej, zemědělská usedlost 3+1, Skorkov

Prodej, zemědělská usedlost 3+1, Skorkov

Skorkov, Skorkov

Prodej zemědělské usedlosti s velkou stodolou a zpevněnou plochou na nádvoří. Na obytnou část navazují dvě místnosti s klenutými stropy. Obytnou část tvoří, tři místnosti a kuchyň s kachlovými kamny, nad celou obytnou částí je půda, s možností vybudování dalších místností. Přípojka vody a kanalizace je hned před domem, možnost napojení. Vhodné ke skladování strojů, výrobě, bydlení, chovu zvířat.

1 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 6
Prodej, zemědělská usedlost, Rušínov - Hostětínky

Prodej, zemědělská usedlost, Rušínov - Hostětínky

Hostětínky, Rušinov

Prodej venkovské zemědělské usedlosti v osadě Hostětínky - část obce Rušínov s rozsáhlou udržovanou zahradou a přilehlými loukami o rozloze 21.929 m2. Nemovitost je rozdělena na dvě samostatné bytové jednotky, nabízí dostatek prostoru a příležitostí pro pohodlné bydlení a odpočinek uprostřed přírody v klidném prostředí poskytujícím absolutní soukromí. Na pozemku vlastní vrtaná studna, čistička obchodních vod, přírodní jezírko, udírna, venkovní sezení. Nová střecha, elektřina (noční proud), satelit, internet. Okolní louky budou novému majiteli plně k dispozici bez smluvních omezení, vhodné pro chov koní. Veškerá občanská vybavenost v nedaleké obci Maleč (3km).

6 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 31
Prodej, výrobní objekt, 826 m2, Sklené nad Oslavou

Prodej, výrobní objekt, 826 m2, Sklené nad Oslavou

Sklené nad Oslavou, Sklené nad Oslavou

Prodej výrobního objektu o velikosti 826 m2. Jedná se o soubor dílen, skladovacích a kancelářských prostor včetně sociálního zařízení. Budovy jsou zděné, nepodsklepené s podkrovními vestavbami. V poschodí se nachází prostor, který lze využít k bydlení. Objekt prošel v roce 2000 přestavbou. Vytápění je řešeno lokálně plynem a elektřinou s možností topení tuhými palivy. Elektrická přípojka 3x 125 A, vhodná pro vysokou zátěž. Voda a kanalizace zavedena. Podlahy betonové. Manipulační plocha 844 m2. Objekt je situován na silnici E 37 z Brna do Žďáru nad Sázavou. Dále je možné využít pozemek o celkové ploše 1500 m2 a to jako parkoviště, nebo i ke stavbě domu.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej, zemědělské budovy, 4315 m2, Střítež pod Křemešníkem

Prodej, zemědělské budovy, 4315 m2, Střítež pod Křemešníkem

Střítež pod Křemešníkem, Střítež pod Křemešníkem

Nabízíme k prodeji zemědělské budovy kompletně připravené a zkolaudované pro jatka a zpracování drůbeže. K prostorům patří prostorná stodola a hala pro chov drůbeže. Připojeno na veřejný vodovod. Elektrika přivedena. K objektu je k dispozici i byt, který může sloužit i pro ubytování, případně kancelář. Oddělené sprchy a WC. Možné využít i pro přípravu krmiv, skladové prostory. Po dohodě je možné zajistit demontáž jatek a uvolnit celé prostory. Více informací v realitní kanceláři. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

5 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 9
Prodej, penzion, 10359 m2, Lipnice nad Sázavou

Prodej, penzion, 10359 m2, Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný penzion upravený k rekreačnímu užívání. Objekt je situován na pozemku o rozloze cca 10000 m2 na kraji obce Lipnice nad Sázavou. Dům se skládá ze 4 samostatných apartmánů (v přízemí 2 a v prvním patře 2) s ubytovací kapacitou až 20 osob. Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Ve sklepních prostorech se nachází společenská místnost, kuchyňka a úložné prostory. Objekt je vhodný provozovat jako penzion nebo využívat na rekreaci, na společenské či firemní akce, rodinné oslavy, svatby apod. Na přilehlém pozemku se nachází bazén, hřiště na malou kopanou, pergola s krbem a posezením (až pro 30 lidí), dětské prolézačky, hřiště na pétanque a stůl na pingpong. Dále se na zahradě nachází kůlny - úložné prostory pro zahradní vybavení. Objekt je napojen na veřejný vodovod, plyn, elektriku a má vlastní čistírnu odpadních vod. Více informací na prohlídce, kterou vřele doporučujeme.

10 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 36
Prodej, vodní mlýn, Vaneč

Prodej, vodní mlýn, Vaneč

Vaneč, Pyšel

Prodej vodního mlýnu na řece Oslavě v obci Vaneč ve vzdálenosti 7 km od sjezdu z D1 na 156 km, cca v půl hodinovém dojezdu do Brna. Mlýn se skládá z hlavní budovy, která je z poloviny obydlená a druhá polovina sloužila jako mlýn. Dále jsou zde 2 stodoly, dílna a vinárna. Nad vinárnou je nedokončený penzion se čtyřmi pokoji. V hlavní budově je malá vodní elektrárna před dokončením. Objekt se prodává s přilehlými pozemky.

10 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 19
Prodej, bytový dům, Mnich

Prodej, bytový dům, Mnich

Mnich

Dovolujeme si vám nabídnout prodej komerčních prostor vhodných k využití jako bytový dům, kanceláří či ubytování například seniorů s patřičným zázemím pro společnou jídelnu a závodní kuchyň. Vytápění je řešené el. kotlem. K objektu je přiveden zemní plyn a napojení na el. proud, veřejný vodovod a kanalizaci. Součástí prodeje je parkoviště a zadní pozemek o velikosti 3900 m2. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Rádi pomůžeme s financováním.

5 850 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 14
Prodej, komerční prostory, 2651 m2, Police

Prodej, komerční prostory, 2651 m2, Police

Police, Police

Nabízíme k prodeji komerční prostory v obci Police u Jemnice, okres Třebíč. K dispozici jsou sklady, kancelářské prostory a v podkroví mnoho menších místností z různou využitelností. Samozřejmostí je sociální zázemí. Část interiéru je po rekonstrukci z roku 2010. Dále nákladní výtah a vlastní kotelna. Nutno vidět. Cena k jednání.

4 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
Prodej, penzion, Tři Studně

Prodej, penzion, Tři Studně

Tři Studně

Nabízíme k prodeji moderní, zcela rekonstruovaný wellness penzion na Třech Studních, v běžkařském centru Vysočiny, v blízkosti biatlonové Vysočina arény a downhillových cyklo tratí v Novém Městě na Moravě o celkové ploše 4239 m2. K dispozici je 15 pokojů tří kategorií o maximální kapacitě 63 lůžek. Penzion nabízí moderní wellness, stylovou restauraci s krbem, slunnou terasou a dětským hřištěm, společenský a kongresový salonek s kompletním technickým vybavením, stylový salonek s vlastní kuchyňkou, cvičebnu či alarmovanou kolárnu/lyžárnu. Dále je k dispozici správcovský byt 4+1 se dvěma koupelnami. K dispozici je venkovní zahrada s pergolou a grilem. Parkoviště až pro 30 aut, dvě hlídané garáže. Bez dalších nutných investic. Celoroční provoz penzionu, na rok 2018 již zajištěna obsazenost. Vyhledávaný pro konání svateb, firemních akcí, aktivních víkendů a wellness pobytů. Penzion je partnerem Německé, Norské a Finské biatlonové a ski cross country reprezentace. Volný dle dohody.

45 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 24
Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Prodej obchodních prostor, kde je zřízen zavedený autoservis s autobazarem a prodejnou. V prvním patře budovy je klimatizovaný byt 5+2, s centrálním vysavačem a terasou. V přízemí je možnost dalších kanceláří nebo prodejny. V budově je veškeré zázemí pro zaměstnance. Objekt je napojen na veškeré sítě. Možnost rozložení financování na 3-5 let. Vlastní parkoviště. Velmi výhodná poloha pro podnikání v Havlíčkově Brodě. Další info u makléře.

9 360 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 15
DALŠÍ REALITY V KRAJI VYSOČINA

Jihlava | Havlíčkův Brod | Pelhřimov | Třebíč
Žďár nad Sázavou


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 05. 18 Levné stěhování Brno

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

08. 10. 17 Bydlení na Jižní Moravě