Komerční prostory na prodej Kraj Vysočina

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, 1039 m2, Lipnice nad Sázavou

Prodej, penzion, 1039 m2, Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný penzion upravený k rekreačnímu užívání. Objekt je situován na pozemku o rozloze cca 10000 m2 na kraji obce Lipnice nad Sázavou. Dům se skládá ze 4 samostatných apartmánů (v přízemí 2 a v prvním patře 2) s ubytovací kapacitou až 20 osob. Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Ve sklepních prostorech se nachází společenská místnost, kuchyňka a úložné prostory. Objekt je vhodný provozovat jako penzion nebo využívat na rekreaci, na společenské či firemní akce, rodinné oslavy, svatby apod. Na přilehlém pozemku se nachází bazén, hřiště na malou kopanou, pergola s krbem a posezením (až pro 30 lidí), dětské prolézačky, hřiště na pétanque a stůl na pingpong. Dále se na zahradě nachází kůlny - úložné prostory pro zahradní vybavení. Objekt je napojen na veřejný vodovod, plyn, elektriku a má vlastní čistírnu odpadních vod. Více informací na prohlídce, kterou vřele doporučujeme.

10 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 36
Prodej, penzion, 456 m2, Vrbka

Prodej, penzion, 456 m2, Vrbka

Vrbka, Ledeč nad Sázavou

Nabízíme k prodeji penzion o celkové ploše 456 m2 v klidné obci Vrbka nedaleko Ledče nad Sázavou. Penzion je před rekonstrukcí o třech podlažích, v přízemí je menší sál s restaurací, kuchyně, salonek s terasou a společné sociální zařízení. V prvním patře je šest pokojů včetně sociálního zařízení v každém pokoji a technická místnost. V podkroví jsou čtyři apartmány včetně sociálního zařízení a technická místnost. Budova sloužila jako škola v přírodě, později jako penzion. Ubytování je možné pro cca 35 osob. Výhodná investice, více informací na prohlídce nebo u makléře.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 12
Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Prodej, obchodní prostory, Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Prodej obchodních prostor, kde je zřízen zavedený autoservis s autobazarem a prodejnou. V prvním patře budovy je klimatizovaný byt 5+2, s centrálním vysavačem a terasou. V přízemí je možnost dalších kanceláří nebo prodejny. V budově je veškeré zázemí pro zaměstnance. Objekt je napojen na veškeré sítě. Možnost rozložení financování na 3-5 let. Vlastní parkoviště. Velmi výhodná poloha pro podnikání v Havlíčkově Brodě. Další info u makléře.

9 360 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 15
Prodej, zemědělský objekt, 4862 m2, Kletečná

Prodej, zemědělský objekt, 4862 m2, Kletečná

Kletečná, Humpolec

Nabízíme k prodeji zemědělský objekt o celkové ploše 4862 m2 v obci Kletečná u Humpolce. Stavební parcela je zde o velikosti 3495 m2. K nemovitosti je vypracovaný projekt na 5 řadových domů. Elektřina, voda zavedeny na pozemku. Bližší informace v RK. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 599 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Prodej, obchodní prostory, Přibyslav

Přibyslav

Nabízíme k prodeji budovu s obchodními prostory v Přibyslavi o celkové ploše 508 m2. Tři samostatné vchody. V objektu zavedená prodejna s pečivem, pošta a prostor bývalé prodejny s oblečením. Budova se nachází v centru obce. Parkování na ulici. Více informací u makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, zemědělská usedlost, 6129 m2, Luka nad Jihlavou

Prodej, zemědělská usedlost, 6129 m2, Luka nad Jihlavou

Luka nad Jihlavou, Luka nad Jihlavou

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o celkové výměře 6.129 m2 v obci Luka nad Jihlavou. Nemovitosti se skládají ze 2 obytných budov - rodinného domu a výměnku, stodoly a kůlny (zastavěná plocha 928m2) a dále zahrady (3.044m2) a pozemků vedených v územním plánu jako stavební (1.849 m2). Příjezd po vlastní (308 m2) a obecní zpevněné komunikaci. Dům i výměnek se v průběhu let postupně rekonstruovaly. V obou domech jsou již i nová okna. Usedlost je vhodná nejen pro početnou rodinu milující přírodu ale i pro podnikání v zemědělské činnosti. Více informací v RK. Doporučujeme.

7 689 560 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 15
Prodej, výrobní objekt, 826 m2, Sklené nad Oslavou

Prodej, výrobní objekt, 826 m2, Sklené nad Oslavou

Sklené nad Oslavou, Sklené nad Oslavou

Prodej výrobního objektu o velikosti 826 m2. Jedná se o soubor dílen, skladovacích a kancelářských prostor včetně sociálního zařízení. Budovy jsou zděné, nepodsklepené s podkrovními vestavbami. Objekt prošel v roce 2000 přestavbou na kovoobrobnu. Vytápění je řešeno lokálně plynem a elektřinou s možností topení tuhými palivy. Elektrická přípojka 3x 125 A, vhodná pro vysokou zátěž. Voda a kanalizace zavedena. Podlahy betonové. Manipulační plocha 844 m2. Objekt je situován na silnici E 37 z Brna do Žďáru nad Sázavou. Možnost přikoupení vedlejšího pozemku o velikosti 1 300 m2. Lze využít jako stavební.

3 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 11
Prodej, nájemní dům, Žirovnice

Prodej, nájemní dům, Žirovnice

Žirovnice

Prodej nájemního domu na okraji obce Žirovnice. V domě se nacházejí 4 bytové jednotky o dispozici 2+1 a podlahové ploše 60 m2. Všechny bytové jednotky jsou prázdné a připravené na rekonstrukci. Vytápění v tuto chvíli el. přímotopy, teplá voda el. bojlery. Každý byt má vlastní elektroměr. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Objekt je celý obkopaný a odizolovaný. Možnost vybudování půdní vestavby. Dům je celý podsklepený a ke každému bytu náleží dva sklepy. Za domem najdeme zahradu o CP 281 m2 na které se nachází dřevěné stavby.

2 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 10
Prodej, bistro, Ledeč nad Sázavou

Prodej, bistro, Ledeč nad Sázavou

Ledeč nad Sázavou

Prodej kompletně vybaveného bistra u vlakového nádraží, město Ledeč nad Sázavou, o podlahové ploše 55 m2. Občerstvení - bistro je postaveno na vlastním pozemku a jeho součástí je kryté posezení pro 20 zákazníků. Součástí nabídky je i nekryté venkovní posezení na pronajatém městském pozemku. Občerstvení bylo před uzavřením prosperujícím podnikem a po zavezení surovin je schopné okamžitého provozu. V případě Vašeho zájmu zajistíme financování.

550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, penzion, Jihlava

Prodej, penzion, Jihlava

Milíčov, Milíčov

Nabízíme k prodeji zavedený penzion po rekonstrukci v klidné obci Milíčov u Jihlavy. Dům je rozdělen na 3 bytové jednotky, každá s vlastním vchodem. Je zateplený, má dřevěná okna, železobetonové schodiště a dvě terasy. Vytápění na tuhá paliva a tepelným čerpadlem. Na dům navazují hospodářské budovy, stodoly se dvěma klenutými sklepy a dominantou domu je velký uzavřený dvůr. Půdní prostory připravené k další možné vestavbě. Rozlehlé prostory možno využít k podnikání nebo k chovu zvířectva. Nedaleko přírodní rezervace Křemešník a přírodní park Čeřínek, kde je i lyžařský areál. Prohlídku vřele doporučujeme. Další informace u makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 50
DALŠÍ REALITY V KRAJI VYSOČINA

Jihlava | Havlíčkův Brod | Pelhřimov | Třebíč
Žďár nad Sázavou


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH


Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

02. 03. 18 Svěřte své stěhování do rukou profesionálů

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

04. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.

08. 10. 17 Bydlení na Jižní Moravě